معرفی برند سامسونگ

سامسونگ، یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. سامسونگ تولیدکننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. طی یک دهه، با رشدی بسیار سریع، سامسونگ به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کره تبدیل شد. در سال ۱۹۶۹ شرکت سامسونگ الکترونیک به عنوان یک شرکت تابعه در گروه سامسونگ متولد شد.

دلایل محبوبیت برند سامسونگ

محصولات سامسونگ به ویژه  تلفن های همراه این شرکت جزو محبوب ترین محصولات دنیای فناوری هستند. اما چه چیزی در مورد محصولات سامسونگ وجود دارد که محصولات این شرکت را تبدیل به محبوب ترین محصولات جهان کرده است ؟

در دنیای موبایل های  هوشمند و تبلت ها، تنها دو شرکت وجود دارند که به خوبی کار می کنند: اپل و سامسونگ. موفقیت اپل به سهولت درک می شود، زیرا این شرکت مدتهاست توانسته است محصولات خود را با اعتماد به نفس کاربران درآمیخته و به آنان تقدیم کند، اما ماجرای موفقیت سامسونگ کمی پیچیده تر است.
سالهاست سامسونگ به استراتژی های هوشمند و میل به ارائه محصولات با کیفیت و قابل اعتماد متصل  شده است. به عنوان مثال در دوره های ۳ ماهه گاهی فروش سامسونگ موفق شده قدرت اپل را به سخره گرفته و از سد آن عبور کند. اما بگذارید مروری کلی داشته باشیم بر علل محبوبیت محصولات سامسونگ و به ویژه موبایل های هوشمند این شرکت

هیچ محصولی یافت نشد.